MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Garanti Sonrası Dell Servis Hizmetleri Teknolojisi ile kullanıcıların bir numaralı tercihi olan Dell servis hizmetleri ile de teknoloji severlere ayrıcalıklı seçenekler sunuyor. Bütüncül bir hizmet anlayışı benimseyen Dell, kullanıcıların tüm teknolojik ihtiyaçlarına destek sağlamak için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesini ön plana çıkartıyor.

Garanti Sonrası Dell Servis Hizmetleri

Özel Dell servis hizmetleri mercek altına alındığında öne çıkan başlıkları şu şekilde belirtebiliriz. Notebook Teknik Servis desteği sağlayan Dell, bu hizmet ile kullanıcıların kişisel bilgisayarlarında yaşayabilecekleri teknik sorunlara kesin çözümler sunuyor. Notebook Tamir Servisi ile de uyumlu bir çalışma sağlayarak teknik ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunuyor. Garanti Sonrası Dell servisi hizmetleri içinde yer alan İşletim Sistemi Kurulumu bölümü de Dell müşterilerinin yararlanabileceği bir diğer başlık olarak öne çıkıyor. bilgisayarınızın işletim sistemi ihtiyaçlarına da destek sağlayan Dell, bu hizmeti hızlı ve güvenilir şekilde bu sorunlarına çözüm üretiyor. Network & Ağ kurulumu desteği de sunan Dell, bilgisayar teknik desteği alanında bütüncül hizmetleri ile kullanıcıların memnuniyetini öne çıkartıyor. Notebook ile ilhigi yaşanabilecek sorunlara ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara tam anlamayla cevap veren Dell, teknik servis alanında ihtiyaç duyduğunuz diğer işlemlerde de tam destek sağlıyor. Servis sonrası koruma için de önemli hizmetler sunan Dell, Antivürus Satış Destek ünitesi ile kullanıcıların kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarlarını koruyabilmelerin sağlıyor.

Özel Dell Laptop Servis

Koruma amaçlı destek olarak bir diğer seçenek olan Hard Disk Veri Kurtarma desteği de kullanıcıların bilgisayarlarında yaşayacakları çökme sonucu oluşacak geri dönüşü zor olan hataları düzeltiyor. Çöken bilgisayarınızda kalan kişisel bilgi ve dokümanlarınızı kurtarmayı amaçlayan bu destek birimi ile dosyalarımı nasıl kurtarırım diye düşünmenize gerek yok. Dell dosyalarını sizin için geri kurtaracak. Bilgisayarların en sık verdiği arıza ve istenmeyen durum olan ısınma problemi için de ayrı birim oluşturan Dell, Isınma Kaynaklı Sorunlar ve Fan Bakımı destek birimi ile bu sorunlarınıza özel destek birimi ile çözümler sunuyor.
Dell’in teknolojik ayrıcalıklarından faydalanmak ve garanti sonrası Dell servis hizmetleri ile bu ayrıcalıkları daha da keyifli hale getirmek istiyorsanız Dell ile iletişime geçebilir, bir an önce Dell’in ayrıcalıklı dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

Dell Bilgisayar Teknik Servis, Dell Notebook Tamir Servis, Dell Notebook İşletim Sistemi Kurulumu, Dell Notebook Network & Ağ Kurulumu, Dell Notebook Lisans Yazılım Desteği, Dell Notebook Anti Virüs Satış & Destek, Dell Notebook Hard Disk Veri Kurtarma, Dell Notebook Isınma Kaynaklı Sorunlar Fan Bakım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Anahtar kelimeler : dell iletişim, dell notebook tamir servisi, dell servis, dell servis hizmetleri, dell teknik servis
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x