MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell ; Piyasada her bütçeye ve ihtiyaca göre bilgisayar üreten Dell, sunduğu teknik servis imkânlarıyladır ürünlerinin arkasında duruyor. Çok şık tasarımlarla ve her bütçeye uygun seçeneklerle tamamen kararı müşteriye bırakıyor. Dell marka bilgisayarların dış görünüşü iyi olduğu kadar kasasının sağlamlığı ve uzun ömürlüğü de daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Diğer piyasadaki ürünlere nazaran daha az ısınma problemiyle de bilgisayar oyunu tutkunlarının en çok tercih edilen ürün olmayı başarıyor. Hem grafik kalitesiyle hem de yüksek hıza sahip işlemcileriyle performansını ön planda tutan Dell, rakipleri arasından ki rekabette üst seviyelerde kalmayı amaçlıyor. Bilgisayar üretiminde gerçekten iyi olan Dell, Dell Notebook Servis alanında da iddiasını ortaya koyuyor.

Dell laptop

Hepimizin evlerinde bulunan bilgisayarlar zamanla performansından düşmeye başlar, batarya ömürleri kısalır, tozlanmadan kaynaklı ısınmalar ve genel olarak bunlardan kaynaklı problemler yaşanılabilir. Piyasada her yerden teknik servis adı altında birçok bilgisayarcı bulunuyor. Bunların içinde gerçekten bu alanda kendini geliştirmiş insanlar olduğu kadar bilgisayardan çat pat anlayan insanlar da sayıca çok fazla. Durumda böyle olunca biz kime güveneceğiz? Tonlarca para harcayarak aldığımız bilgisayarlarımızı kime emanet edeceğiz? Bir bilgisayardan en iyi anlayan o bilgisayarın üreticisidir. Bilgisayarı kendi ürettiği için bütün donanım parçalarına hâkimdir ve her hangi bir arızada ne yapacağını en iyi o bilir. Ayrıca da parça değişimi yapılacaksa elinde bulunan orijinal parçaları kullanarak bilgisayarınızın hiçbir şekilde orijinalliğini de bozmamış olur. Ayrıca her zaman orijinal parçalar hem bilgisayarın sağlığı hem de ömrü için çok önemlidir. Bundan dolayı bir teknik servise ihtiyacımız olduğunda Dell Laptop Servisi’nden yardım almalıyız.

Dell Partner

Bilgisayarımız zaman içinde performansından düştüyse ve eskisine nazaran biraz daha fazla ısınıyorsa bilgisayarınızın içi tozlanmış olabilir. Tozlanan bilgisayar parçaları üzerini toz tabakası kapladığından daha çok ısınır ve tozlanan fanlarda eskisine göre biraz daha yavaş dönerek bilgisayarın soğumasını engellerler. Böyle olunca da bilgisayarımız ısınacak, kendini soğutamayan bilgisayar parçaları fazla ısınmadan kaynaklı yanacak. Küçük bir toz tanesinin bile başımıza açabileceği durumlar bunlar. Durumda böyle olunca sık sık bilgisayarımızın bakımını yaptırmamız gerekmektedir. Eğer sizde Dell Laptop Servisi’ne giderek bilgisayar bakımlarınızı yaptırırsanız hem ileride olabilecek arızaları önceden önlemiş olur hem de bilgisayarınızın sağlığını ve ömrünü korumuş olursunuz.

Dell Yedek parça

Herkesin aklında olan bir problem ise dizüstü bilgisayarımın bataryası ilk aldığımda şu kadar saat gidiyordu şimdi daha az gidiyor hatta hiç dayanmıyor ve ben hep şarjda kullanıyorum. Laptop bataryaları zamanla ömürleri kısalır. Tabi ki bunun kullanıma göre değişen bir ömrü vardır ama siz ne kadar dikkat etseniz de bir gün o bataryaların ömrü bitecek. Ama 1 ayda, 1 yılda ya da 5 yılda tamamen bu sizin kullanımınızdan kaynaklı. Ömrü bitip artık iş göremez hale gelen bilgisayarlarda sürekli şarjda kullanmak doğru değildir. Çünkü bataryanızın ömrü dolmuş ola daha sürekli içine elektrik alacak ve bunu siz şarjdan çıkarmadığınız için bir türlü bu elektriği boşaltamayacak. Durum böyle olunca da en büyük zararı bilgisayarlarınız görecek. Bende bataryayı çıkarır her zaman prize bağlı kullanırım diyorsanız yine yanılıyorsunuz. Çünkü elektrik voltajının yüksek ya da düşük gelmesinden dolayı bilgisayar parçalarınız zarar görebilir. Bataryanın bir diğer önemli görevi ise bilgisayara gelen elektriğin voltajını ayarlayarak bilgisayarın çalışması için uygun voltajı vererek çalışmasını sağlıyor. Eğer sizde böyle bir surumla karşı karşıyasınız Dell Yedek Parça servislerine uğrayarak bu probleminizi çözebilirsiniz. Sadece batarya konusunda değil bütün yedek parça ihtiyaçlarınızı orijinal parçalar ile buradan temin edebilirisiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x