MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servis Bölgeleri

Dell Servis Bölgeleri Hakkında

Dell Servis Bölgeleri ;Tüm Türkiye ‘ye en kapsamlı şekilde hizmet vermekte olan özel teknik servisimiz, Dell Servis Merkezi olarak İstanbul merkezli olup sizlere bir telefon kadar yakındır, Dell Servis ücretsiz kargo hizmetinden faydalanarak arızalı dell ürünü tarafımıza ücretsiz kargo gönderi hizmeti ile gönderim yapabilirsiniz, onarım ve tamiri sizden alınacak onaya mütakiben yapılarak hazır hale getirilir, test ve kontrollerden sonra en hızlı şekilde tarafınıza gönderimi yapılır, tüm onarım, tamir ve arıza giderim işlemleri profesyon ve yüksek tecrübe, deneyime sahip ekibimiz tarafından orjinal dell yedek parça ve en kaliteli teknik ekipmanlar ile arızalı dell ürünün orjinalliği korunarak yapılmaktadır..

Garanti Sonrası Dell İstanbul Servis Bölgeleri
İstanbul’daki tüm Dell kullanıcılarının kapısına kadar giden Dell yetkili servisleri istediğiniz zaman aynı gün içinde hizmet vermektedir. Dell markasının kaliteli ve köklü imzasını taşıyan özel dell teknik servisimiz, İstanbul’un tamamını Dell İstanbul servis bölgeleri içinde bulundurmaktadır.. Tüm İstanbul’dan ücretsiz olarak kargo yolu ile gönderimde bulunmanın yanında dilerseniz kapınıza kadar gelinerek acil bakım ve onarım işlemleriniz gerçekleşmektedir. Alanında uzman, teknolojiyi yakından takip eden ve gerekli donanıma sahip teknisyenler aracılığı ile son derece hızlı ve köklü şekilde bilgisayarlarınızı tamir eden Dell yetkili servis, bakım ve onarım çalışmalarını büyük bir hassasiyet içinde gerçekleştirmektedir. İstanbul’daki tüm Dell kullanıcılarına sağladığı hizmet ile farkını ortaya koyan Dell servis, arızalarınızı yinelemeyecek şekilde tamir etmektedir.
Bazı acil durumlarda Garanti Sonrası Dell İstanbul servis bölgeleri içinde bulunmanın avantajlarından faydalanmak isteyen Dell kullanıcıları aynı gün içinde bilgisayarlarında oluşan problemlerden kurtulabilmektedir. Dell yetkili servise telefon, online ya da direk ofisten ulaşabilen kullanıcılar gerekli arıza kaydının oluşturulmasının ardından hızla tamir veya bakım işlemini gerçekleştirebilirler. Dell yetkili servis, yapacağı her çalışma için müşterilerinin onayını alırken, alanında uzman teknisyenler gerekli görüldüğü hallerde yedek parça değişimi de yapmaktadır. Elektronik cihazların hassasiyetinin farkında olan tecrübeli teknisyenler bu değişim esnasında tamamen orijinal Dell marka kaliteli yedek parçalar kullanmaktadır. Bu parçalara garanti de uygulanmaktadır. Gerçekleştirilen tüm işlemlerle ilgili de müşteri onayı alınmaktadır.
Zekeriyaköy, Yakacık, Talatpaşa, Seyrantepe, Güngören, Fındıkzade, Ümraniye ve Bakırköy gibi Avrupa Ve Asya yakasının tamamını kapsayan Dell İstanbul servis bölgeleri, tüm ilçe ve semtlerden kullanıcılara hizmet veren Özel Dell yetkili servisi, kaliteli ve köklü çalışmalarını ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini alan bilgisayarları kısa sürede ekonomik fiyatlarla tamir eden servis, müşterilerinin yüzünü ekonomik fiyatlar ile de güldürmektedir. Arıza onarım ve bakım çalışmasının başından sonuna kadar tüketici haklarını gözeten ve hangi durumda olursa olsun müşterisini mağdur etmeyen servis, % 100 müşteri memnuniyeti politikası ile çalışmaktadır. İstanbul gibi hayatın hızlı aktığı bir şehide Dell servis de hızını şehre göre ayarlamaktadır.

Garanti sonrası Dell bilgisayarlar için bakım onarım hizmeti ve orijinal yedek parça temini sunan turkiyedellservis.com garanti sonrası ücretli özel bir teknik servistir.

.

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..