MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Desktop Onarım ; İlk olarak sıkıntının nerden kaynaklandığını anlamak bizim için önemlidir. Bunun içinde bir takım bilgilere sahip olmamız gerekmektedir. Desktop onarımı yapabilmek için donanım ve yazılım bilgilerimizin tam ve eksiksiz olması gereklidir. Bilgisayarın sorununun ne olduğunu size anlaşılır bir şekilde anlatılması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Desktop Onarım

Örneğin; Bilgisayarının açılıyor ve açıldığı gibi kapandığını ileten bir müşterinin şikâyetini anladığınız gibi hemen kafanızda bir şeyler oluşması lazım. Evet, sizin power supply de muhtemelen sıkıntınız var. Parça değişimine ihtiyacımız olabilir diyebilmeli. Desktop onarım yani hizmet verebilmek için bilgisayar teknolojisi bilgisine sahip olmamız gerekmektedir. Anakart, ekran kartı, ram, monitör, mouse, klavye, hoparlör, ses kartı, usb girişleri vb… Donanım bilgimizin tam olması gereklidir.

Kurulum yaparken de bunların çok iyi bir şekilde bilgisayara tanıtılması önemlidir. Bütün sıkıntıları giderirsin ama ses kartını tanıtmayı yapamazsan en başa dönmek zorunda kalırsınız. Masaüstünde klavyenizin tuşlarının çıktığını ve bir onarıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Dell Servis Desktop onarım ekibini arayıp yapabilir misiniz dediğiniz zaman. Hemen size şu soruyu sormayı gerekmektedir. Markası ve modelini bilmem gerekiyor.

Dell Servis

Size yardımcı olabilmek için diyebilmeli insan. Bu da gösteriyor ki yaptığı işin farkında olduğunu. Kaliteli hizmet çözüm odaklı, müşteri memnuniyeti desktop onarımcısı için çok önemlidir. Amaç kaliteli hizmet olmalı.

Belirtmiş olduğumuz gibi kaliteli hizmet verebilmek için çok iyi derecede Donanım bilgisine sahip kişilere ihtiyacımız vardır. Doğru tanı ve doğru tedavi desek daha anlaşılır olacağına inanıyoruz. Kaliteli hizmet kalifiye personel desktop onarımı için önemlidir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x