MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servis Referanslar kısmını ziyaret ederek Bilgisayar teknolojileri ile dünya markası olan Dell, sunduğu ve hizmet ile diğer dünya markalarının tercihi oluyor. Dünyanın önemli markalarının güvendiği  Dell servis referanslar alarak hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunmaya devam ediyor.

Beyaz eşya teknolojisi ile dünya markası ile çzöüm ortağı olan Profilo birçok dünya markası gibi Dell ile çözüm noktasında işbirliği  yapıyor. Dell servis referanslar arasına ön plana çıkan bir diğer önemli marka ise Yapı Kredi’dir. Bankacılık hizmetinde en öneli detay olan güven duygusunu ön plana çıkartan Yapı Kredi bu noktada Dell’e güven duyarak Dell2in ne derece güvenilir destek sağladığına referans oluşturuyor. Damak tadını öne çıkartan Coca Cola’da Dell ile çalışıyor ve ağzının tadını bozmuyor. Kültürel faaliyetler ile öne çıkan Ege Üniversitesi Etnografya Müzesi de geçmişten günümüze kalan mirası Dell ile geleceğe aktarıyor. Bir başka kültürel nokta olan Topkapı Sarayı da kültürel değerlerini Dell ile korumaya öncelik veriyor. Bilgi ve bilimi ün merkezi Boğaziçi Üniversitesi de kurumlarında Dell’i tercih ederek en değerli varlık olan bilimi Dell’e emanet ediyor. Teknoloji ve iletişim merkezi olan Türk Telekom da bilgisayar desteği konunda Dell’e güveniyor ve kurumlarında Dell’i tercih ederek Dell2in ne kadar güvenilir çözümler sunduğuna referans oluşturuyor. Gıdadan bankacılığa, iletişimden bilime kadar birçok alanda güvenilir kaynak olan Dell, holdinglerin de tercihi durumundadır. Çukurova Holding’in de çözüm ortağı olan Dell özle firmalar için de referans kaynağı olarak güvenilir kaynak oluşturuyor. Birçok alanda resmi ve özel kuruluşların güvenilir tercihi olan Dell, güvenilir ve hızlı çözümleri ile bu alandaki hizmetlerini sürdürüyor.

Kurumlara ve şahıslara bir telefon kadar yakın olan  Dell, web adresi, telefon ve afis desteği sunarak en hızlı şekilde ulaşılabilirlik desteği sunuyor. Kullanıcıların parmağının ucundaki klavye ve elinin altındaki telefon kadar onlara yakın olan Dell, Dell servis referanslar ile kullanıcılarının güvenini kazanarak hızlı ve güvenilir çözümler sunaya deva ediyor.

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 10,00 üzerinden 5)
Loading...
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..