MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Teknik Destek ; Teknoloji çağını yaşadığımız bu zamanda hayatımızı kolaylaştıracak teknolojik desteğe de ihtiyaç duyabiliyoruz.  Dell servis desteği de tam bu noktada size yardımcı oluyor. Teknoloji alanındaki tercihiniz Dell, teknik servis alanında da ihtiyaçlarınızı karşılayarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

Desteğe İhtiyaç Duyduğunuzda

Size bir telefon kadar yakın olan servisiniz, çevrim içi destek merkezi ile de çözüm sunan Dell, ev için ve iş için ayrı şekilde çözümler sunarak kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Dizüstü bilgisayar ve Ultrabooks, Masaüstü Bilgisayar ve Yazıcılar ve Dokunmatik Sistemler olarak bölümler halinde pratik çözüm sunan Dell, iş için de ayrı başlıklar hazırlayarak, Dizüstü bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Monitörler ve Sunucular olarak başlık açarak müşterilerine pratik hizmet sağlıyor.

Ayrı başlıklar halinde  kullanıcılara anlaşılır bir destek sağlayan Dell servisi, klavye tuş takımı değişimi, chipset tamiri servisi,  komple kasa tamiri servisi onarımı ve değişimi, chipset değişimi, ön arka kasa tamiri, pil servisi değişimi onarımı ve bakımı, şarj aleti onarımı, led floresan ekran servisi tamiri, lcd led floresan ekran değişimi, tuş takımı tamiri servisi,  klavye tuş takımı onarımı, kasa tamiri servisi onarımı,  batarya değişimi onarımı, şarj aleti tamiri, değişim, şarj cihazı tamiri servisi,  değişimi, onarımı, adaptör tamiri servisi, değişimi ve fan arızası tamiri servisi, şarj adaptörü tamiri servisi gibi konularda hassas ve özenli çözümler sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunarak destek sağlıyor.

Dell Servisleri

Kullanıcıların hayat standartlarını yükselten bu pratik çözümlerin anında müşteri teslim servisi ile de ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Metropol şehirlerde yaşayanlar için ayrıca öneme sahip olan bu seçenek zaman kaybının önüne geçiyor. Diğer yandan ulaşım ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan taşra şehirlerindeki müşterilerin de sorunlarına çözüm olan bu seçenek ile teknik sorunlar daha pratik bir çözüm haline geliyor.

Kullanıcıların teknik sorunlarına özel çözümler sunan Dell servisleri telefon, ofis ve çevrim içi olarak çeşitli mecralardan çözümler üretiyor ve sorunların çözümünü daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyor. Hızlı ve güvenli bir desteğe kavuşan Dell müşterileri sorunlarına pratik çözümler buluyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x