MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servisleri ; Bilgisayar sektöründe iyi bir kariyere sahip olan Dell markası ürettiği bilgisayarlarla kendinden söz ettirdiği kadar Dell servis imkânlarıyla da kendinden oldukça bahsettiriyor. Son teknolojiye sahip bilgisayarlar üreten Dell hem dış görüntüsü hem de kalitesiyle gözleri büyülüyor. Çok çeşitli bilgisayar dış kasalarıyla her zevke hitap etmeyi başarıyor. Her şeyden daha önemlisi de ürettiği bilgisayarların uzun ömürlüğü daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Hem her bütçeye ve ihtiyaca göre ürettiği bilgisayarlarla müşterilerini olması gerektiğinden daha fazla memnun ediyor.

Dell Servisleri

Hepimiz teknolojiye ayak uydurmak amaçlı çoğu işlerimizde bizlere yardımcı olan bilgisayarları kullanmayı tercih ediyoruz. Teknoloji geliştikçe daha yüksek performanslı ve maliyetli bilgisayarların üretimi gün geçtikçe artıyor. Bizlerde bilgisayar seçimlerinde performansa önem verdiğimiz için yüksek ücretler ödeyerek piyasadaki en iyi bilgisayarı almayı amaçlıyoruz. Ama şu da bir gerçektir ki teknoloji durmadığı müddetçe hiçbir zaman biz son teknoloji bir bilgisayar aldım diyemeyiz çünkü belki siz aldıktan bir saniye sonra onun bir üst modeli piyasaya çıkabilir. Bizde kendimizce iyi bir bilgisayar aldıysak bunu uzun ömürlü kullanmayı amaçlarız. Sonuçta bütün bilgisayarlar, elektrikli cihazlar çok hassaslardır. Kullanımına dikkat etmezsek küçük bir kaza sonucu bilgisayarımızı çöpe atmak zorunda kalabiliriz. Kim ister ki kaç ay çalışıp emek harcayıp aldığı bilgisayarı bir hata sonucu kullanılamaz hale gelip çöpe atmayı.

Notebook Servisleri

Uzun yıllardır teknoloji konusunda hizmet veren Dell, her zaman sattığı ürünlerinin arkasında durarak müşterilerinin memnuniyetini düşünüyor. Dell servisi üretmiş olduğu bütün bilgisayar modellerinin geri dönüştürülebilecek bütün arızalarını giderebiliyor ve aynı zamanda da bütün orijinal yedek parçalarını barındırıyor. Hem donanım hem de yazılım sorunları çok hızlı bir şekilde çözüme ulaştıran Dell, uzman kadrosu ve profesyonel çalışma şekilleriyle çok tercih ediliyor. Bilgisayarlarınız zaman içerisinde performansı düşer, batarya ömrü kısalır ve içerisi tozlanarak bilgisayarın ısınmasını önleyen fanların çalışmasını engeller. Bu tarz durumlarda da iyi soğumayan bilgisayar bir süre sonra büyük arızalar çıkarır. Bundan dolayı da Dell, laptoplarınızın bakımını da yaptırma imkânın sağlayarak cihazlarınızın ömrünü uzatmayı hedefliyor. Hem ara sıra bakımı yapılan bilgisayarların daha sonra gerçekleşebilecek arızalarında önüne geçilerek sizleri büyük masraflardan kurtarıyor.

Dell Fark yaratır

Bilgisayarımız arızalandığında ya da bakım yaptıracağımızda cihazımızı kime emanet ettiğimiz çok önemlidir. Şu anda piyasada hemen hemen her köşe başında her sokakta bilgisayar tamir dükkânı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde gerçekten bilgisayar mezunu bu işten anlayan esnaflar olduğu kadar sağdan soldan öğrendiği birkaç bilgiyle ben bilgisayar tamir ederim insanlarla dolu. Hatta ve hatta en basiti her format atmayı bilen ben bilgisayardan çok iyi anlıyorum, ben bilgisayar tamirini iyi yaparım ben bilgisayarcıyım diyen insan sayısı o kadar çok ki artık insanlar gerçekten kime güvenebileceğini şaşırıyor. Bende şunu iddia ediyorum ki bir bilgisayarı üreten kişiden başka kimse daha iyi bilemez ve tamir edemez. Bilgisayarın üreten firması haricindeki bir bilgisayarcı cihazınızda geri dönüşü olmayan hasarlar meydana getirebilir. Ayrıca size hiçbir garanti vermediğinden de aslında çalışabilecek bir bilgisayarı bu bilgisayar tamir olmaz diyerek size geri iade edebilir. En iyisi siz getirin bilgisayarınızı emin ellere biz sizlere her türlü garantiyi vererek bütün tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştirelim. Dell Servisleri bu konuda tecrübesini ve uzman kadrosuyla sizlere her türlü garantiyi vererek cihazlarınızı en kısa sürede tamirini gerçekleştirerek sizlere geri ulaştırmayı hedefliyor. Sizde sağlam, sağlıklı, uzun ömürlü bilgisayarlara sahip olmak istiyorsanız Dell Servislerini tercih ediniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x