MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Veri Kurtarma ; Data Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt durumlarında bilgi kaybı yaşanan bütün hallerde, ileri derecede başarı oranı ile birçok şahıs, kurum ve firmaların tekrar verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Çok eskiden günümüze kadar bu alanda devamlı ilerleme kaydeden şirketimiz, şimdilerde Türkiye’de bu bölümde yapılmış en önemli yatırımları ilerleterek birçok kayıt stoğa ulaşmıştır.

Veri Kurtarma

Dell disklerin içlerinin açılmasına ihtiyaç olan durumlarda asla kum ya da toz barındırmayan temiz oda kullanılması zorunludur. Aksi durumda bölümde mevcut olan ve çok minik tozlar kayıt diski üstünde yoğunlaşarak birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör meydana gelmekte ve datalar büyük oranda zarar görmektedir. Şirketimizin data kurtarma doğrultusunda getirilen disklerdeki başarı oranının çok olmasının nedeni, disk herhangi bir hasar görmeden tüm uygulamaların incelikle ilerletilmesi ve disklerin açılmasının ihtiyaç olduğu durumlarda temiz oda kullanılmasıdır.

Yakın bir zaman içinde data kurtarma araştırma merkezimiz, istenen müşterilerimizin ve medya üyelerinin ziyaretine uygun olacaktır. Sitemizde kullanılan fotoğraf ve malzemeler, kesinlikle aslı olan görüntülerdir. Türkiye’de veri kurtarma hizmeti veren şirketlerin web sayfaları ve broşürlerinin neredeyse tümü, aslı yansıtmayan ve Türk olmayan firmalardan alınmışlardır. Datalarınız sizin için değerli ise, vereceğiniz insan ve şirketten şüphe duymamanız gerekir. İleri başarı oranı, seri hizmet ve görevin her safhasında malumat alabilme olasılığı ile veri kurtarma alanında şirketimiz, Türkiye’nin en fazla iş yapan ve en fazla disk stoğuna sahip şirketidir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x