MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Destek ; Tecrübeli teknik ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Dell servisleri, ülkenin dört bir yanında servis hizmeti vermektedir.  Dell destek hattı sayesinde servis olanaklarını kapınıza kadar getirmektedir. Sadece bor telefon yardımıyla Dell destek hattını aramanız halinde, adresinizde cihaz onarım imkanına sahip olmaktasınız.  Tüm Türkiye için geçerli olan bu uygulama sonraki iş günü yerinde destek vererek elektronik cihazlarınızı en kısa sürede  tamir etmektedir. Bu uygulama için ise ek ücret ödeme almayan servis % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Dell Destek

Telefon ile sağladığı destek hattı hizmetiyle Dell Servis, elektronik cihazlarınızın problemini çoğunlukla telefonda çözmektedir.  Çözülen sorunların oranı % 70 seviyelerindedir ki bu da bize servisin destek hattı ile işlerimizi nasıl kolaylaştırdığını göstermektedir. Çözülemeyen problemler için telefonda oluşturulan arıza kaydının ardından sonraki iş günü Dell destek elemanı belirtilen adrese gelmektedir. Gerekli işlem yapılır ve bilgisayarınızdaki problem çözülmektedir.  Dell servisleri teknolojinin de gelişmesiyle hizmet kalitesini her geçen gün bir adım ileriye götürmektedir.

Dell Servisleri

Dell laptoplarınız uzun süre performansını stabil olarak devam ettirirse de oluşan arızalar ve uzun süre kullanımdan dolayı performansı gerileyebilir.  Dell servisi yaptığı tamir ve onarım çalışmaları sonrası bilgisayarınızı eski performansına yeniden kavuşturmaktadır. Yapılan titiz çalışmanın her adımında müşteriler bilgilendirilirken,  müşteri onayı olmadan tamir veya parça değişimi gerçekleştirmemektedir. Servis kaliteli çalışması ile Her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x