MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servisi ; Yıllardır kalitesinden ödün vermeden çalışan Dell, her zaman iyi bilgisayarlar üreterek rakipleriyle olan yarışında hep yerini korumayı başardı. Gerek üretmiş olduğu cihazlarla gerekse vermiş olduğu bakım hizmetleriyle hem kendinden bahsettirdi. Kalitemiz güvencemizdir dedi ve her zaman elinden gelenin daha iyisini hatta piyasanın en iyisini yapmaya çalıştı. Bence alanında gayet başarılıda olduğunu düşünüyorum. Çünkü hep performansı ve kaliteyi ön planda tuttu. Cihazlarını her kesime uygun üretti. Herkese hitap etti ve gerçekten çok tercih edildi. Oyun tutkunlarını en çok ısınma problemi oldukça az olması dikkatini çekti. Kısacası Dell gerçekten çok çalıştı ve bir şeyleri de başardı.

Dell Servisi

Bilgisayar üretiminde iyi olduğu kadar Dell Yetkili Servisi olarakta gerçekten başarılıdır. Her zaman ürettiği cihazın arkasında durmuş ve müşteri memnuniyetine daima önem vermiştir. Üretmiş olduğu cihazların garantisi olsa da olmasan her zaman tamirini gerçekleştirmiş ve müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Eğer sizde Dell marka cihazlarınızda sıkıntı varsa muhakkak Dell teknik servislerini tercih etmelisiniz. Çünkü gerçekten işlerini iyi yapıyorlar. Bilgisayarınızdaki arızayı tespit edip eğer tamiri gerçekleşebilecek bir problemse tamir ediyorlar eğer değilse ona uygun parça ile değişim yaparak bilgisayarınızı eski performansına döndürüyorlar ve bunu gerçekten olabilecek en kısa sürede gerçekleştiriyorlar. Dell ürettiği bilgisayarların asla performansında bir değişim olamaması için daima orijinal parçaları tercih ediyor ve müşterilerine de daima orijinal parça kullanmayı tavsiye ediyor.

Teknik Servis Ayrıcalığı

Piyasada çok sayıda bilgisayar teknik servisleri bulunmaktadır ve bunların içinde işini gerçekten iyi yapan bilgisayarcılar olduğu kadar çok fazla bilgisayardan anlamayan insanlarda vardır. Durum böyle olunca da bizler kime güveneceğimizi şaşırıyoruz. Bundan dolayı da en mantıklı çözüm olarak Dell Servisini tercih etmemiz gerekiyor. Çünkü sıradan bilgisayarcılar her zaman çok kaliteli parçalar kullanmazlar. Her zaman malını satmak için ürünlerini överler çünkü amaçları ürün satmaktır. Yan sanayi denilen düşük maliyetli parçaların ömürleri çok kısadır. Bir süre işinizi görse dahi çok sık bir şekilde sıkıntı çıkarırlar ve sizin problem yaşamanıza neden olurlar. Siz problem yaşadığınız kadar bilgisayarlarınızda sıkıntı yaşar. Çünkü yan sanayi parçalar hiçbir zaman sizin cihazlarınızla tam olarak uyuşmaz. Bilgisayarlarınız çalışsa da muhakkak problemler çıkacaktır. Bu problemler bazen küçük çapta bazen de gerçekten geri dönüşü olamayacak biçim de olabilir. Böyle bir durumda da bilgisayarınıza yazık etmiş olursunuz. Tasarruf yapayım diye daha uzun parçalar alarak milyarlık bilgisayarından vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

Yukarıda da anlatmış olduğum gibi bir cihazı ancak ve ancak üreten kişi en iyi şekilde tamir edebilir. Ve her zaman orijinal parça kullanmak çok önemlidir. Bu yüzden eğer sizin de bir teknik servise ihtiyacınız varsa muhakkak hiç düşünmeden Dell Yetkili Servisini tercih ediniz. Hemen hemen her şehirde bulunan Dell teknik servisleri müşterilerinin her zaman kolaylıkla ulaşabileceği notaları seçmektedir. Sizde cihazınızdaki problemleri gidermek ya da bilgisayarınızın bakımı yaptırmak için size en yakın servise gidebilir ve bütün arızalarınızı, yazılım ya da donanım sorunlarını giderebilirsiniz. Her zaman bir arıza olmak zorunda değil. Zamanla tozlanan cihazlar performansı düşer daha çok ısınır ve ömrü kısalır. Sizde bu yetkili servilere uğrayarak hem sık sık yapılması gereken bilgisayar bakımınızı yaptırmış olursunuz hem de bilgisayarınızın ömrünü uzatmış ve performansını korumuş olursunuz. Bakımı yapılmış bilgisayarda daha sonra kaynaklanabilecek arızalar önlemiş olur. Böylelikle de sizde oluşabilecek arızlardan kurtulmuş olursunuz. Birçok hizmet seçeneği bulunan bu yetkili servisleri sizde denemelisiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x