MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12111″ img_size=”full” add_caption=”yes” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”appear”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”appear”]Garanti sonrası Dell servis olarak 2006 yılından bu yana notebook tamir ve onarım hizmetlerini, profesyonel ekip ve kadrosuyla en iyi şekilde vermekte olan firmamız, son kullanıcı müşteri memnuniyetini daima en ön planda tutmaktadır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, birikmiş tecrübe ve deneyimlerine sabit kalmayıp daima güncel bilişim teknolojisi terim va yenilenen teknik verileri ve teknolojileri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Özel Dell servis  elektronik dünyasının en çok tercih edilen markalarından olan Dell, sunduğu özel teknolojiler  ile insanlara ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Yalnızca ürünleri ile değil servis desteği ile de bu ayrıcalığı yaşatmaya devam ediyor. Dell servis hakkında merak edilenlere yakından baktığımızda sahip olduğunuz ayrıcalıkları şu şekilde belirtebiliriz.

dell-partner-1Uzman ekibi ve teknolojik çözüm desteği üniteleri ile kullanıcılarına tam destek sağlayan Dell servis 2006 yılından bu yana müşterilerine teknik çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile destek sağlayan Dell servisi müşterilerinin teknik sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik personel ile  sorunlarınıza güncel çözümler üreterek yaşanabilecek her türlü teknik soruna karşı hazırlıklı halde bulunuyor. Dell servis hakkında söylenebilecek diğer detayları mercek altına aldığımızda firmamız Dell markasında avantajlı fiyatlarıyla ortaya çıkan özel çözüm fırsatlarını sıralayabiliriz. Dell yedek parça desteği sunan Dell servis hakkında söylenebilecek en önemli detay yedek parça özellikleri olacaktır. Bilgisayar ile ilgili tüm orijinal yedek parça aksamlarını edinebileceğiniz servis ile bilgisayarınız hep ilk günkü gibi kalacak.  Adaptör, Ankarat, Adaptör, Dc Jack, Ekran, Ekran Çerçevesi , Ekran Kasası, Klavye, Kablo, Cover, Panel, Menteşe, Pil, Şarj Aleti, Şarj Cihazı, Şarj Soketi, Tuş takımı ve Üst Kasa gibi özel bilgisayar yedek parçalarını edinebileceğini Dell servisi bu aparatları hızlı ve güvenilir servisi ile işlevsel halde müşterilerine sunuyor.

Garanti Sonrası Dell servis hakkında söyleyebileceğimiz bir diğer önemli detay da servis bölgeleri detayı olacaktır. Ülkenin her noktasında servis desteği sunan Dell, doğudan batıya, kuzeyden güneye yurdun dört köşesinde müşterilerine hizmet sunuyor.  metropol şehirlerde hızlı hayata uyum sağlayan Dell hızlı ve güvenli destek sağlayarak şehir inşalarına ihtiyaç duydukları hizmeti sunarak zaman kaybını ve emek kaybını en aza indiriyor. Taşra şehirlerin de ulaşım sorunlarını göz önünde bulunduran Dell bu noktalarda da çözümler üreterek kullanıcıların sorunlarına destek sağlayarak teknik sorunlarına çözümler üretiyor. Size bir telefon kadar yakın olan Dell servis ile iletişime geçebilir, Dell’in ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Dell Türkiye Servis olarak dinamik ve genç kadrosuyla emin adımlarla yürümekte ve kendini siz değerli dell kullanıcıları’ nın istekleri doğrultusunda  işini en iyi şekilde yaparak daima geliştirerek ilerlemektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Garanti sonrası Dell bilgisayarlar için bakım onarım hizmeti ve orijinal yedek parça temini sunan dellservisturkey.com garanti sonrası ücretli özel bir teknik servistir.

Cihazınızın garanti durumunu öğrenmek, garanti süresi devam eden ve garantili onarımları kapsayan arızalı cihazlarınıza destek almak için www.dell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak gösterilmeden kullanılan yazılar, özel adlandırılmış hizmetler ve görseller turkiyedellservis.com ’a ait değildir. Dell markasının tek hak sahibi DELL INC. www.dell.com / www.dell.com.tr’ dir. Diğer adlar ve markalar ilgili hak sahiplerine aittir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 10,00 üzerinden 5)
Loading...
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..