MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

dell-kurumsal-cozumler

Dell ürünleri kullanmakta olan orta ve büyük ölçekli tüm şirketler kurumsal Dell sunucu, notebook, projeksiyon ve diğer dell ürünleri ile alakalı Yetkili Dell Partner olarak bizi arayabilir, telefon veya mail ile tarafımıza erişim sağlayarak orjinal yedek parça, ve onarılacak arızalı dell notebook, veya herhangi bir ünün ile alakalı destek isteyebilirler, arızalı ürün veya cihazı anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo veya sürat kargo ile ücretsiz olarak İstanbul Dell Servis Merkezi’mize gönderim yapabilecekleri gibi, istanbul içinde bulunan dell ürün kullanıcısı firma, veya şirketler istanbul Perpa Ticaret Merkezinde bulunan Yetkili Dell Partner showroom’umuzu ziyaret ederek acil sorun ve taleplerinde birebir anlık çözüm sağlayabilmektedirler.

Dell Kurumsal Çözümler

Kurumsal müşterilerine avantajlı seçeneklerle ürün ve hizmetlerini sunan Dell bilgisayar, kalitesini, kurulduğu günden bugüne kadar olan deneyimini, yaptığı başarılı çalışmaları ile topladığı bilgi birikimini ve büyük gücünü Dell Kurumsal Çözümler başlığı altında siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu 1984 yılının ilk gününden bu güne dek hiçbir şekilde prensiplerinden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam eden Dell bilgisayar, 2016 yılının şu günlerine kadar aynı öz veri ve istikrar ile gelmiş bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerine özel olarak hazırlanan bu sayfada kafanızda oluşan tüm sorulara dair en detaylı cevapları öğrenme fırsatı bulacaksınız!

Dell Kurumsal Çözümler de dizüstü bilgisayarlarınızdan, masaüstü bilgisayarlarınıza ve iş istasyonlarınıza, servers, storage, networking ve yazıcılarınıza kadar her ayrıntıyı bulabileceksiniz. Etrafınızda olan tüm değişimlere hâkim olabilmek ve yeni oluşan imkânlardan yararlanabilmenizi sağlamak adına BT’nizi geleceğe hazırlamak için tüm detaylar düşünülmektedir. Şirketlerin her türlü servis türüne göre farklı seçenekler sunan Dell Kurumsal Çözümler de bütün detaylar düşünülmüş. Değişik plan programlar konusunda yardım alabilir, personelinizin daha kolay çalışmasını, verimli hale gelebilmesini ve tüm olanakları kullanabilmesini sağlamak adına bu hizmeti kullanabilirsiniz. Bu büyük sektörde başarısını her şekilde kanıtlamış olan Dell bilgisayar, geçmişte kullandığı hizmet anlayışını hissedilir derecede ilerletmiş olup her geçen gün gelişmektedir. Dell Kurumsal Çözümler de işletmeye özel tüm kurulumlar sağlandıktan sonra, hedeflenen sonuçları beklenenden daha fazla bir şekilde elde edebilmek adına zamanı hızlandırarak çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar doğrultusunda şirket vizyonunun oluşturulması ve çok daha hızlı bir şekilde aktifleştirilebilmesi için ortak çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bt bölümünüze en yeni teknolojileri taşıyarak kurumsal anlamda bu büyük baskıyı daha güçlü hale getirmektedir.

Kurumsal şirket olmanın vermiş olduğu tüm sorumlulukları size hissettirebilecek ve takıldığınız her konu da anında yanınızda olabilecek yeni çözümler üreten bir yardımcı ile çalışmak istemez misiniz? Tüm bu kolaylıkları müşterilerine sağlamak ve her zaman tam destek vermek için 7/24 çalışan deneyimli, güler yüzlü ve tam profesyonel personelimiz hazır beklemektedir. Dell Kurumsal Çözümlerle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, başarısı ve mutluluğu için el ele…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 10,00 üzerinden 5)
Loading...
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..