MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Bireysel Çözümler ; İnsanın kendisi, ailesi ve sevdikleri için geleceğe yönelik planlar oluştururken kişi bazlı; kısa süreli ya da uzun süreli vadeler şeklinde önüne koymuş olduğu planlar doğrultusunda çeşitli çözüm projelerini oluşturma aşamasında kendi ürettiği bireysel çözümler ya da işin profesyonel analizleri doğrultusunda çalışan kurumsal bazda projelerden destek almayı amaç edinip bu eksen doğrultusunda çeşitli yatırımlar yapmaktadır. Bu aşamalar daha çok günlük, aylık ve yıllık gereksinimler doğrultusunda şekillenirken daha uzun vadelere yayılan periyotlar şeklinde de önümüze çıkması mümkündür.

 

Sürekli hareket halinde olan yaşam döngüsünde insan yaşamının sürprizlerle dolu olması ve kimi zaman bu sürprizlerin ve olumsuz sonuçların yaratacağı dezavantajların önüne geçme noktasında gerek duyulur. Sunulmuş olan bireysel çözümler ekseninde bunu pozitif yönde olumlu yöne çevirme noktasında gerekli önlemi oluşturmuş bulunmakta ve bu zorlu olası yaşanacak süreçlerden zaferle ayrılmayı başarabilmektedir.

 

Çağımızda kişinin kendine belirlediği olası olumsuzluklarının öncesi önlem doğrultusunda sigortalandırma çözümleri bireysel çözümler eksenli kurumsal ve profesyonel destek gerektiren doğrultusunda önümüze çıkabilmektedir. hayatın belli alanlarında sigortalandırma modeli ile önümüze çıkan bu bireysel çözüm kategorisi ağı çok geniş olmakla birlikte başlıca; kasko, trafik, dask, konut, tekne, sağlık, seyahat, bireysel emeklilik, ferdi kaza, özel koleksiyonların korunması, çocuk için eğitim sigortası gibi devam eder.

 

Kısacası almış olduğumuz bireysel çözümler sayesinde; evimiz, arabamız, sağlığımız ve korumakla mükellef olduğumuz maddi manevi olgularımızı güvence altına alıp uzman ve profesyonel yine güvenilir kadrolu kurumlar doğrultusunda sigortalandırmaktır diyebiliriz.

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x