MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 35
E-POSTAdestek[@]turkiyedellservis.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPzt - Cts 09:00 - 19:00
ARIZA TESPİT FORMU

Bakım Anlaşması ; Bakım destek hizmetleri nelerdir? Bugün günümüzde belki de bir insanın en önem verdiği şey bakımdır. Bakımlı olmak dikkat çektirir, ilgiyi arttırır. Bakımlı hayat ‘kusursuz bir hayat’ demektir. Eğer bakımlı olmazsanız insanlar sizden çekinir, uzaklaşır hatta kaçar. Bakım denildiğinde önce dış görünüş akla gelir. Bunlar nelerdir: saç bakımı, cilt bakımı, diş bakımı, kıyafet temizliği vb. İnsan bunlara önem verdiği sürece hiç kimseden çekinmez ve korkmadan onlarla yakınlaşır.

Eğer nasıl bakımlı olacağınızı bilmiyorsanız gerekli yerlerde bakım destek hizmetleri adı altında yardım alabilirsiniz. Bakım her zaman saçtan başlar ve vücuda dağılır. Eğer çevreniz fazla yoksa var olanda sizden uzaklaşıyorsa ya da çevrenizi genişletmek istiyorsanız bakımlı olmaya önem göstermeniz gerekiyor. Yapmanız gereken zor değil aslında bakım destek hizmetleri veren birisi veya birileriyle görüşmeniz yeterlidir.

Bakımlı olmanın bir kaç kuralı vardır. Bunlar: öncelik dediğimiz gibi saçtır. Saçınız dağınık ve pis oluşu insanlar tarafından kötü intiba uyandırmasına neden olacaktır. İkincisi de kaştır, her ne kadar küçük görsek de yüzümüzün en dikkat çeken tarafı kaşımızdır. 2 haftada bir kaşlarımızı düzene sokarsak tamamdır.

Üçüncüsü ise cilt bakımıdır, cilt bakımı denildiğinde önce ‘yüz’ akla gelmelidir. Yüzümüzü de çeşitli maske ve peelingler ile doğru bir şekilde temizleyebiliriz. Tabi bakım bunlarla sınırlı değildir, ben sadece özet geçtim eğer tam destek almak istiyorsanız bakım destek hizmetleri veren kurum veya kuruluşlardan yardım alabilirsiniz.

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/turkiyedellsecom/public_html/wp-content/themes/transcargo/functions.php on line 186

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek lütfen yorum yapınız.x
()
x